İLESAM ERZİNCAN’DA ULUSAL SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN SEMİNER VERDİ -12 NİSAN 2018


İLESAM ERZİNCAN’DA 

4.
ULUSAL SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN

SEMİNER VERDİ


12 NİSAN 2018 

İLESAM ERZİNCAN’DA 4. ULUSAL SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN

SEMİNER VERDİ

İLESAM’ın T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Türkiye’deki bütün ortaokul ve lise öğrencileri için açtığı Esere Saygılı Korsana Karşıyız 4. Ulusal Slogan ve Logo Yarışması kapsamında 7 coğrafi bölgemizde bir ilde verilecek seminer programı Doğu Anadolu Bölgesinde yapıldı.

Otomatik alternatif metin yok. Otomatik alternatif metin yok.

İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız yanında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü temsilcisi Ramazan Umut Karakurt ile birlikte 12 Nisan 2018 Perşembe günü Erzincan’daki Erzincan Ortaokulu ve Sosyal Bilimler Lisesi’nde birer seminer verdi.

 Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, iç mekan

Ortaokul ve lise öğrencileri, öğretmenler ve idarecilerin katılımıyla gerçekleşen seminerde hem yarışma tanıtıldı, hem telif hakları hem de korsanla mücadeleden bahsedildi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve ayakkabılar Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar

Seminer programı içinde öğrencilere birer yarışma dosyası, birer “Korsana Karşıyız” rozeti, tanıtım broşürleri ve Esere Saygılı Korsana Karşıyız hikâye kitabı hediye edildi. İki okuldaki programa İLESAM Erzincan Temsilcimiz Metin Yıldırım'da katıldı.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve ayakkabılar

Seminer programı 13 Nisan 2018 Cuma günü Ordu’da T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nden bir temsilci eşliğinde hem ortaokul hem de lisede yapılarak son bulunacak.

 

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ
İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres: İzmir 1. Cadde No: 33/16 Aydın Apartmanı, Kat:4 Kızılay / ANKARA 

Tel: 0312 419 49 38  / Fax: 0312 419 49 39

Web:  www.ilesam.org.tr

E- Posta : ilesam@ilesam.org.tr2501   12 Nisan 2018