İLESAM ISPARTA’DA 4. ULUSAL SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN SEMİNER VERDİ 23 Mart 2018


İLESAM ISPARTA’DA

ULUSAL SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN

SEMİNER VERDİ


23 Mart 2018İLESAM ISPARTA' DA 4. ULUSAL SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN

SEMİNER VERDİ

İLESAM’ın T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Türkiye’deki bütün ortaokul ve lise öğrencileri için açtığı Esere Saygılı Korsana Karşıyız 4. Ulusal Slogan ve Logo Yarışması kapsamında 7 coğrafi bölgemizde bir ilde verilecek seminer programı Akdeniz Bölgesinde yapıldı.

Otomatik alternatif metin yok. Otomatik alternatif metin yok.

İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız yanında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü temsilcisi Mehmet Savaş ile birlikte 23 Mart 2018 Cuma günü Isparta’daki Nazmiye Demirel Ortaokulu ve Gülkent Anadolu Lisesi’nde birer seminer verdi.


Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, ayakkabılar ve iç mekan Görüntünün olası içeriği: 24 kişi

Ortaokul ve lise öğrencileri, öğretmenler ve idarecilerin katılımıyla gerçekleşen seminerde hem yarışma tanıtıldı, hem telif hakları hem de korsanla mücadeleden bahsedildi.Seminer programı içinde öğrencilere birer yarışma dosyası, birer “Korsana Karşıyız” rozeti, tanıtım broşürleri ve Esere Saygılı Korsana Karşıyız hikâye kitabı hediye edildi.İki okuldaki programa İLESAM ISPARTA İL TEMSİLCİSİ Zeki Çelik'te katıldı.


Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekan Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, takım elbise

Seminer programının diğer bölgelerde Nisan ayına kadar yapılacağı bildirildi. Bu seminerler Gaziantep, Tekirdağ, Erzincan ve Ordu T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nden birer temsilcisi eşliğinde hem ortaokul hem de liselerde yapılacak.

 

 

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ
İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres: İzmir 1. Cadde No: 33/16 Aydın Apartmanı, Kat:4 Kızılay / ANKARA 

Tel: 0312 419 49 38  / Fax: 0312 419 49 39

Web:  www.ilesam.org.tr

E- Posta :  ilesam@ilesam.org.tr2638   26 Mart 2018