İLESAM AFYON’DA 5. ULUSAL SLOGAN, LOGO VE AFİŞ YARIŞMASI İÇİN SEMİNER VERDİ - 4 Mart 2019

İLESAM AFYON’DA

5. ULUSAL SLOGAN, LOGO VE AFİŞ YARIŞMASI

İÇİN SEMİNER VERDİ


4 Mart 2019İLESAM AFYON’DA
5. ULUSAL SLOGAN, LOGO VE AFİŞ YARIŞMASI İÇİN SEMİNER VERDİ

İLESAM’ın T.C. Kültür ve Turizm ve T.C. Milli Eğitim Bakanlıklarının destekleriyle gerçekleştirdiği Türkiye’deki bütün ortaokul ve lise öğrencileri için açtığı Esere Saygılı Korsana Karşıyız 5.Ulusal Slogan, Logo ve Afiş Yarışması seminerleri başladı. Afyon, Eskişehir, Mardin, Amasya, Van, Bilecik ve Mersin illerindeki ortaokul ve liselerde Mart ayında seminerler verilecek. 7 coğrafi bölgemizde bir ilde verilecek bilgilendirme seminer programının ilki 
Ege Bölgesinde yapıldı.

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız yanında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü temsilcisi Zafer Aksoy ile birlikte 4 Mart 2019 Pazartesi günü Afyon’daki Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu ve Afyon Lisesi’nde birer seminer verdi.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, kalabalık ve iç mekan 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi

Ortaokul ve lise öğrencileri, öğretmenler ve idarecilerin katılımıyla gerçekleşen seminerde hem yarışma tanıtıldı, hem telif hakları hem de korsanla mücadeleden bahsedildi.

Seminer programı içinde öğrencilere birer yarışma dosyası, birer “Korsana Karşıyız” rozeti, tanıtım broşürleri ve Esere Saygılı Korsana Karşıyız hikâye kitabı hediye edildi. İki okuldaki programa İLESAM Afyon Temsilcimiz Cemil Hızır'da katıldı.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Seminer programının diğer bölgelerde Mart ayının sonuna kadar yapılacağı bildirildi. Bu seminerler Eskişehir, Mardin, Amasya, Van, Bilecik ve Mersin T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nden birer temsilcisi eşliğinde hem ortaokul hem de liselerde yapılacak.

 Fotoğraf açıklaması yok.

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ
İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres: İzmir 1. Cadde No: 33/16 Aydın Apartmanı, Kat:4 Kızılay / ANKARA 

Tel: 0312 419 49 38  / Fax: 0312 419 49 39

Web:  www.ilesam.org.tr

E- Posta : ilesam@ilesam.org.tr
  


2012   04 Mart 2019