5.ULUSAL SLOGAN LOGO VE AFİŞ YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ (2 Mayıs 2019, Perşembe - Saat:13.00) Yer: Milli Kütüphane Konferans Salonu

5.ULUSAL SLOGAN LOGO VE AFİŞ YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

(2 Mayıs 2019, Perşembe - Saat:13.00)

Yer: Ankara / Milli Kütüphane Konferans Salonu






Ödül Töreni 2 Mayıs 2019 Perşembe-Saat:13.00-Ankara'da
Milli Kütüphane Konferans Salonu'nda yapılacak.
 

Esere SaygılıKorsana Karşıyız” 5.Ulusal Slogan Logo ve  Afiş Yarışması, eser kavramını öğrencilere öğretmek ve halkımızı özellikle ortaokul ve lise öğrencileriyle beraber Eğitim-Öğretim çalışanlarını 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanuna göre her türlü korsana karşı bilinçlendirmeyi amaçlayan birinci boyutu bilgilendirme seminerleri; ikinci boyutu korsanla ilgili slogan logo ve Afiş yarışması olan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleşen bir sosyal sorumluluk projesidir. 

ÖDÜL TÖRENİ 

2 Mayıs 2019 Perşembe -Saat:13.00'de 
Ankara/
Milli Kütüphane Konferans Salonu'nda yapılacaktır.

Adres: Bahçelievler Son Durak Çankaya / Ankara
 

Görüntünün olası içeriği: yazı  

Görüntünün olası içeriği: yazı


ESERE SAYGILI, KORSANA KARŞIYIZ 5. ULUSAL SLOGAN LOGO

ve AFİŞ YARIŞMASI DERECE ALAN ÖĞRENCİLER 

Ortaokul Slogan Dereceleri

  1. Elif Güllü (Malatya - Atatürk Ortaokulu - 6/N )
  2. Elif Atak (Bilecik- Saffet Şeker Ortaokulu - 8/C )
  3. Tuna Yılmaz (Adana- Meryem- Mehmet Kayhan Ortaokulu – 5/ B ) 

 

Ortaokul Logo Dereceleri

  1. Mustafa Can Günsel (Afyonkarahisar- Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu-6-C)
  2. Zeynep Asya Özdebir (Afyonkarahisar- Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu-6-A)
  3. Melike Öz (Mersin – Kasım Ekenler Ortaokulu -8/F)

 

Ortaokul Afiş Dereceleri

  1. Ecrin Nur Tekel (Kırklareli- Cumhuriyet Ortaokulu- 6/A)
  2. Semanur Gündüz (İzmir – Bozyaka Mevlana İmam Hatip Ortaokulu- 8/A)
  3. Zeynep Gözen (Ankara – Özel Arı Ortaokulu -6/A)

  

Lise Slogan Dereceleri

  1. Ahmet Yiğit Subaşı (Ankara- Altındağ Ulus MTAL- AMP-11E)
  2. Said Atak (İzmir- Karabağlar Bozyaka şehit Fethi Bey Çok Programlı Anadolu Lisesi - 10-MF)
  3. Muhammet Ramazan Şen (Mersin- Eyüp Aygar Fen Lisesi-9-B)

 

Lise Logo Dereceleri

  1. Beyza Çopur (Ankara-Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11-E)
  2. Berke Yılmaz (Kocaeli - Deniz Yıldızları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi- AMP 11B)
  3. Ömer Yaşarsoy (Gaziantep- Osman Sayın Anadolu Lisesi- 11-C)

 

Lise Afiş Dereceleri

  1. Rabia Sinem Işık ( Bursa- Osmangazi Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi-11/E)
  2. Bengü Nur Gün ( İstanbul- MEV Koleji Özel Basınköy Anadolu Lisesi-10/A)
  3. Yılmaz Vural Ay ( Ankara- Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi- AMP-11E)

   

ORTAOKUL SLOGAN VE LOGO DALINDA ÖDÜLLER :

BİRİNCİYE : Dizüstü Bilgisayar + Plaket ve Katılım Belgesi+Kitap Seti
İKİNCİYE : Tablet Bilgisayar+ Plaket ve Katılım Belgesi+Kitap Seti
ÜÇÜNCÜYE : Dijital Fotoğraf Makinesi + Plaket ve Katılım Belgesi+Kitap Seti

LİSE SLOGAN VE LOGO DALINDA ÖDÜLLER :

BİRİNCİYE : Dizüstü Bilgisayar + Plaket ve Katılım Belgesi+Kitap Seti
İKİNCİYE : Tablet Bilgisayar+ Plaket ve Katılım Belgesi+Kitap Seti
ÜÇÜNCÜYE : Dijital Fotoğraf Makinesi + Plaket ve Katılım Belgesi+Kitap Seti

Fotoğraf açıklaması yok.

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ
İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres: İzmir 1. Cadde No: 33/16 Aydın Apartmanı, Kat:4 Kızılay / ANKARA 

Tel: 0312 419 49 38  / Fax: 0312 419 49 39

Web:  www.ilesam.org.tr

E- Posta : ilesam@ilesam.org.tr


489   30 Nisan 2019